Yläbanneri

ETUSIVU

YHDISTYS

HALLITUS

LUOTTAMUSMIEHET

TOIMIKUNNAT

TYÖSUOJELUVALTUUTETUT

YHDISTYKSEN SÄÄNNÖT

SÄHKÖPOSTIT

JÄSENYYS KUNNOSSA?

JÄSENEDUT

TAPAHTUMAKALENTERI

SYSSÄYS

LIITY POSTITUSLISTALLE

HISTORIA

YLLÄPITO

FACEBOOK

TOIMIKUNNAT 2019


HYVINVOINTI

Arja Hiltunen, arja.hiltunen(a)hiltuset.fi, 040 550 5315

Minna Halme, minna.halme(a)kuopio.fi, 044 718 5310

Anu Lahtinen, anu.lahtinen(a)kuopio.fi, 040 413 9122

Miia Mykkänen, miia.m-t(a)hotmail.fi, 044 718 3384


VIESTINTÄ

Tapio Aalto, tapio.aalto(a)gmail.com, 040 575 2681

Päivi Elovirta, paivi.elovirta(a)gmail.com, 050 494 9678

Tiina Hyttinen, toimisto(a)jytykuopio.fi, 044 7611 595


TYÖVALIOKUNTA

Päivi Elovirta, paivi.elovirta(a)gmail.com, 050 494 9678

Juha Hujanen, juha.hujanen(a)kuopio.fi, 0400 746 170

Anja Komulainen, anja.komulainen(a)kuopio.fi, 044 718 5403

Ari Nissinen, ari.nissinen(a)sakky.fi, 044 785 4839

Tiina Hyttinen, toimisto(a)jytykuopio.fi, 044 7611 595


YHTEISTOIMINTA

Päivi Elovirta, paivi.elovirta(a)gmail.com, 050 494 9678

Anja Komulainen, anja.komulainen(a)kuopio.fi, 044 718 5403

Oskari Nissinen, oskari.nissinen(a)kuopio.fi, 044 088 7371

Arto Villikka, arto.villikka(a)kuopio.fi, 044 718 7710


NUORISOVASTAAVA

Tommi Hoffrén, tommi.hoffren(a)hotmail.com





Jsenrekisteri Tyttmyyskassa Jytyliitto Jytylehti Liity Jytyn jseneksi Jytyn tapahtumat Jytyliiton koulutukset Jytyliiton Facebook-sivut Ammattiliitto opiskelupaikkakunnallasi