Yläbanneri

ETUSIVU

YHDISTYS

HALLITUS

LUOTTAMUSMIEHET

TOIMIKUNNAT

TYÖSUOJELUVALTUUTETUT

PAIKALLISET JÄSENEDUT

YHDISTYKSEN SÄÄNNÖT

JÄSENYYS KUNNOSSA?

JÄSENEDUT

TAPAHTUMAKALENTERI

SYSSÄYS

HISTORIA

YLLÄPITO

FACEBOOK

TOIMIKUNNAT 2022


HYVINVOINTI

Tapio Aalto, tapio.aalto(a)gmail.com, 040 575 2681

Tiina Hyttinen, toimisto@jytykuopio.fi, 044 761 1595

Anu Lahtinen, anu.lahtinen(a)kuopio.fi, 040 413 9122


VIESTINTÄ

Tapio Aalto, tapio.aalto(a)gmail.com, 040 575 2681

Päivi Elovirta, paivi.elovirta(a)gmail.com, 050 494 9678

Tiina Hyttinen, toimisto(a)jytykuopio.fi, 044 761 1595


TYÖVALIOKUNTA

Päivi Elovirta, paivi.elovirta(a)gmail.com, 050 494 9678

Tiina Forsman, tiina.forsman(a)jatekukko.fi, 044 307 2254

Juha Hujanen, juha.hujanen(a)kuopio.fi, 0400 746 170

Tiina Hyttinen, toimisto(a)jytykuopio.fi, 044 7611 595

Ari Nissinen, ari.nissinen(a)sakky.fi, 044 785 4839


YHTEISTOIMINTA

Päivi Elovirta, paivi.elovirta(a)gmail.com, 050 494 9678

Tiina Forsman, tiina.forsman(a)jatekukko.fi, 044 307 2254

Arto Villikka, arto.villikka(a)kuopio.fi, 044 718 7710


NUORISOVASTAAVA

Tommi Hoffrén, tommi.hoffren(a)hotmail.com, 044 261 5833





Jsenrekisteri Tyttmyyskassa Aaria Jytyliitto Jytylehti Liity Jytyn jseneksi Jytyn tapahtumat Jytyliiton koulutukset Jytyliiton Facebook-sivut Ammattiliitto opiskelupaikkakunnallasi