Yläbanneri

ETUSIVU

YHDISTYS

HALLITUS

LUOTTAMUSMIEHET

TOIMIKUNNAT

TYÖSUOJELUVALTUUTETUT

YHDISTYKSEN SÄÄNNÖT

SÄHKÖPOSTIT

JÄSENYYS KUNNOSSA?

JÄSENEDUT

TAPAHTUMAKALENTERI

SYSSÄYS

LIITY POSTITUSLISTALLE

HISTORIA

YLLÄPITO

FACEBOOK

TOIMIKUNNAT 2018


HYVINVOINTI

Arja Hiltunen, arja.hiltunen(a)hiltuset.fi, 040 550 5315

Tiina Hyttinen, tiina.hyttinen61(a)gmail.com, 041 466 7170

Anneli Salminen, toimisto(a)jytykuopio.fi, 044 761 1595

Terttu Turpeinen, terttu.turpeinen(a)kuopio.fi, 040 415 0920


NUORISOVASTAAVA


VIESTINTÄ

Tapio Aalto, tapio.aalto(a)gmail.com, 040 575 2681

Päivi Elovirta, paivi.elovirta(a)gmail.com, 050 494 9678

Anneli Salminen, toimisto(a)jytykuopio.fi, 044 761 1595


TYÖVALIOKUNTA

Päivi Elovirta, paivi.elovirta(a)gmail.com, 050 494 9678

Juha Hujanen, juha.hujanen(a)kuopio.fi, 0400 746 170

Anja Komulainen, anja.komulainen(a)kuopio.fi, 044 718 5403

Anneli Salminen, toimisto(a)jytykuopio.fi, 044 761 1595


YHTEISTOIMINTA

Arto Villikka, arto.villikka(a)kuopio.fi, 044 718 7710

Päivi Elovirta, paivi.elovirta(a)gmail.com, 050 494 9678

Kati Haapakangas, kati.haapakangas(a)kuopio.fi, 050 528 4018

Anja Komulainen, anja.komulainen(a)kuopio.fi, 044 718 5403

Ari Nissinen, ari.nissinen(a)sakky.fi, 044 785 4839

Anneli Salminen, toimisto(a)jytykuopio.fi, 044 761 1595





Jsenrekisteri Tyttmyyskassa Jytyliitto Jytylehti Liity Jytyn jseneksi Jytyn tapahtumat Jytyliiton koulutukset Jytyliiton Facebook-sivut Ammattiliitto opiskelupaikkakunnallasi